^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

„Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13-oji iki pat šiandien yra giliai įsirėžusi į mūsų istoriją ir atmintį, kai tūkstančiai lietuvių stojo ginti savo šalies nuo priešų. Jeigu ne tautos vienybė ir laisvės troškimas, vargu, ar šiandien gyventume laisvi ir laimingi. Prisimindamos tų dienų įvykius, istorijos mokytoja Virginija Petrauskienė  ir muzikos mokytoja Rūta Vekerotienė I, IV kl. mokiniams vedė integruotą popietę.

Ketvirtų klasių mokiniai prisiminė kraupius 1991 metų sausio įvykius, aptarė jų prasmę Lietuvos valstybei, mokiniai dainavo patriotines dainas, tylos minute pagerbė kovojusius ir žuvusius už šių dienų laisvę. Buvo skaitomi Sausio 13-osios dalyvių liudijimai, pasakojami jų atmintyje išlikę prisiminimai.

Sausio 11-osios rytą  gimnazijos languose buvo uždegtos vienybės ir atminimo žvakės. Gimnazijos bendruomenė prisijungė prie visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtos Laisvės gynėjų dienai atminti. Iniciatyvos simbolis - žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Mokiniai su klasių vadovais prisiminė tuos, kurie mums dovanojo šiandieninę laisvę, žiūrėjo filmuotą medžiagą apie Sausio 13-osios įvykius. Bibliotekininkė Vida Juknevičienė surengė parodą „Per skausmą į laisvę“.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Jolantos Liubeckaitės, Vidos Juknevičienė nuotraukos

 

      

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.