^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Lietuvos švietimo įstaigų vaikų ir mokinių vokiškų dainų festivalyje 2018

Gruodžio 7 d. Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykloje vyko   Lietuvos švietimo  įstaigų vaikų ir mokinių  vokiškų dainų festivalis 2018.

 Iš vienos savivaldybės galėjo  dalyvauti tik 2 solistai arba 2 ansambliai.

Dalyviai turėjo paruošti  vieną vokiškai kalbančių šalių autorių/grupės kūrinį vokiečių kalba ir atlikti  jį gyvai akompanuojant. Pasirodymus  vertino kompetentinga vertinimo komisija: Vokietijos ambasadorė Vilniuje, Gėtės instituto Lietuvoje vadovas, Lietuvos  vokiečių kalbos mokytojų asociacijos prezidentas ir kiti.

Molėtų regioną atstovavo Dranseikų šeimynos  grupė: Agota  (Molėtų gimnazijos IIa kl. mokinė), Viltautas  (Molėtų progimnazijos VIIIc kl. mokinis) ir Visvaldas (6 m.).  Buvo atlikta vokiečių liaudies daina ,,O du lieber Augustin“. Audringi  plojimai lydėjo  mūsų atlikėjus  nuo pat pasirodymo scenoje iki jos palikimo. Ypač sužavėjo žiūrovus bei komisijos narius mažasis Visvaldas, kuris išsiskyrė ne tik savo amžiumi, bet ir artistiškumu. Molėtiškiai pripažinti festivalio laureatais  ir apdovanoti  festivalio diplomu bei rėmėjų prizais. Sveikiname!

Toks renginys  skatina domėjimąsi vokiečių kalba, vokiškai kalbančių šalių kultūra, moksleivių saviraišką, kūrybiškumą bei  bendravimą.

Dėkojame gimnazijos muzikos mokytojai Rūtai Vekerotienei už pagalbą  pasiruošime  bei solistų tėveliams Jolantai  ir Viliui Dranseikams, kurie  savo dalyvavimu  renginyje  palaikė jaunuosius talentus.

Vokiečių kalbos mokytoja Valentina Zapolskienė

 

 

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.