^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Gimnazistai viktorinoje „Vieni iš daugelio: 1918 m. vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai – valstybės kūrėjai“

Gruodžio 5 dieną LR Seime vyko mokinių viktorina „Vieni iš daugelio: 1918 m. vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai – valstybės kūrėjai“. Joje dalyvavo ir Molėtų gimnazijos komanda, pasivadinusi „Liuosybės frakcija“, kurią sudarė: Agnė Jurgelėnaitė, Neringa Andrejevaitė, Aurita Petrulytė, Akvilė Višniauskaitė ir Ineta Valodkaitė. Komandą subūrė istorijos mokytoja Skaidrina Laurinavičienė.

Be mūsų gimnazisčių viktorinoje taip pat varžėsi dar 23 komandos iš skirtingų Lietuvos miestų mokyklų. Viktorinos metu komandos atliko penkias užduotis: prisistatymas, „Taip arba ne“, komandų kapitonų žaibo turnyras, šaltinių nagrinėjimas ir viešas kalbėjimas. Mūsų komanda, surinkusi 53 taškus, laimėjo trečiąją vietą. Viktorinos organizatoriai gausiai apdovanojo dalyvavusias komandas ir jas ruošusius mokytojus. Namo grįžome laimingi ir nusiteikę kitais metais pasirodyti dar geriau.

Skaidrina Laurinavičienė

Neringa Andrejevaitė, IIIb klasės mokinė

 

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.