Mokomės teisės

Moksleivių teisinio švietimo programa (MTŠP) – jau penkioliktus metus Europos studentų teisininkų asociacijos ELSA Lietuva organizuojamas renginys, kurio metu vyresnių klasių moksleiviai supažindinami su teisės mokslu.

Visą  spalio mėnesį mokiniai buvo kviečiami klausytis paskaitų ir susipažinti su teisės šakų pagrindais. Iš Molėtų gimnazijos dalyvavo abiturientės Silvija Zelveraitė ir Kornelija Baltuškaitė. Jos išklausė paskaitas ir laikė  teisinių žinių testą. Kornelija pateko į pusfinalį ir finalą, kuriuose turėjo nagrinėti bylą ir kautis teisminėje inscenizacijoje. Teismo inscenizacijoms pasiruošta puikiai: Kornelija užėmė trečią vietą. Sveikiname ir linkime sėkmės toliau gilinant teisės žinias.

Skaidrina Laurinavičienė