^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Id ir IId klasių gimnazistai vyko pramogauti ant „Akropolio“ ledo

Birželio 17 dieną Id ir IId klasių gimnazistai vyko pramogauti ant „Akropolio“ ledo. Šią pramogą klasėms dovanojo prekybos ir pramogų centras „Akropolis“  Vilniuje. Mat, Id klasės Austėja B. ir IId klasės Agnė S. dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse „Tvarus Akropolis“, kurio tikslas, mokinių siūlomos aplinkai draugiškos ir socialiai atsakingos idėjos, kurios galėtų prisidėti prie darnaus prekybos centro vystymo.

Merginos tapo konkurso prizininkėmis. Atrinkti piešiniai yra eksponuojami Vilniaus „Akropolyje“. Dėkojame Austėjai ir Agnei bei linkime toliau mus džiuginti savo meniškais darbais. 

Id ir IId klasės

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.