^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Tradicinis renginys – „Epochos. Renesansas“

Molėtų gimnazijoje vyko tradicinis renginys – „Epochos. Renesansas“, kuriame dalyvavo antrokai ir dalykų mokytojai.  Prieš integruotą dieną istorijos pamokose  mokiniai susipažino su Renesanso epocha, jos požymiais ir susiskirstė į grupes pagal mokomuosius dalykus. Integruota diena prasidėjo filmuotos medžiagos apie Renesansą peržiūrą, o tada sekė kruopštus darbas grupėse.

Tiksliųjų mokslų grupė gilinosi į Renesanso matematiką. Su V. Šekspyro gyvenimu ir kūryba susipažinusi užsienio kalbų grupė pristatymui paruošė kahoot žaidimą. Lietuvių kalbos grupės narė Elzė kalbėjo apie donkichotiškas asmenybes dabartyje. Fizikos mylėtojai kūrė Da Vinčio prietaisus. Į popieriaus atsiradimo istoriją gilinosi ir iš makulatūros popierių gamino chemikai. Geografų ir dorinio ugdymo grupės veiklos tema – „Pažinsi žmogų - pažinsi pasaulį“. Menų, fizinio ugdymo grupė šaudė į taikinį, kūrė Renesanso drabužius ir ginklus. Technologijų grupė ruošė Renesanso valgius ir puošė stalą. Integruota diena apibendrinta visiems susirinkus skaitykloje, pristačius veiklas ir pasivaišinus technologijų grupės ruoštais valgiais.

Integruota diena ne tik praturtino naujomis žiniomis, bet ir buvo puiki proga įdomiai praleisti laiką.

Jolanta Liubeckaitė

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.