^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Integruota dailės, muzikos bei lietuvių kalbos ir literatūros diena „Čiurlionio ženklai jaunam žmogui“

Birželio 14 dieną, penktadienį, nuo ankstyvo ryto gimnazijoje šurmuliavo I klasių mokiniai, ruošdamiesi integruotai dailės, muzikos bei lietuvių kalbos ir literatūros dienai „Čiurlionio ženklai jaunam žmogui“. Mokiniai, įkvėpti šio menininko darbų, grupėse kūrė nuoširdžius laiškus, ieškojo jo kūrybos ženklų gamtoje, juos gamino iš molio.

Visi susidomėję klausė skaitomų laiškų ir stebėjo atliktus darbus, demonstruojamus filmukuose, skambant žymaus kompozitoriaus muzikai. Refleksijos metu mokiniai įvardijo, jog daugiau sužinojo ir net susidomėjo M. K. Čiurlionio biografija bei kūryba, o atlikdami kūrybines užduotis, bendraudami tarpusavyje nuostabiai praleido laiką.

Visus kviečiame aplankyti naujų piešinių parodą „Čiurlionio ženklai jaunam žmogui“, eksponuojamą gimnazijos I aukšto fojė.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jūratė Juškienė

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.