^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Mokytojų metodinė diena

Manote, jog derliumi džiaugiamasi tik rudenį? Na, nebūtinai, galima ir vasarop, tą ir padarėme. Tad  birželio 13 dieną, paskatinti gimnazijos metodinės tarybos, susibėgome, susibūrėme į metodinę dieną, kad aptartume, kaip mums sekasi taikyti naująsias bendrojo ugdymo programas, kurių pagrindas – kompetencijų ugdymas.

Gimnazijos mokytojai dirbo grupelėmis ir pasidalijo, kurioms kompetencijoms ugdyti jau esame susikrovę metodų ir būdų bagažą, o kurias ugdydami dar turime padirbėti. Sutarėme viena, kad svarbu ugdyti ne vien dalykines, bet ir asmenines kompetencijas, lemiančias sėkmingą jaunų žmonių startą į gyvenimą. O jei force majeure? Taip, tikimybė didžiulė, bet išugdytas lankstumas priimti iššūkius, - svarbiausias bendruomenės, ugdančios jauną žmogų, uždavinys.

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.