^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Utenos STEAM centro robotikos ir chemijos laboratorijos

Birželio 12 dieną Ic klasės mokiniai lankėsi Utenos STEAM centro robotikos ir chemijos laboratorijose, kuriose atliko tris praktikos darbus. Robotikos laboratorijoje susipažino su Arduin valdikliais ir jų priedais, tyrė temperatūros ir ultragarso svyravimus.

Biologijos – chemijos laboratorijoje mokiniai tyrė penkis nežinomus buitinius tirpalus. Naudodamiesi indikatoriumi lakmusu, nustatinėjo tirpalų pH vertes, o norėdami nustatyti tikslias pH vertes, dirbo su pH jutikliu ir Vernier Grafical Analysis programa. Taip pat susipažino su neutralizacijos reakcijomis, stebėjo, kaip kinta tirpalų spalvos nuo ryškiai  raudonos iki tamsiai mėlynos.

Įdomiausia buvo sujungti Arduin komponentus, taip pat tirti, ar vanduo su cukrumi vėsta lėčiau už vandenį be cukraus.  Praktinė patirtis, įgyta tyrinėjant, bus panaudota gyvenime.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.