^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

„Kūrybinė debatų stovykla“

Birželio 9 dieną gimnazijos mokiniai ir mokytoja Rūta Vekerotienė lankėmės Klaipėdos Vydūno gimnazijoje, kur pristatėme Erasmus+ projekto "Debating as a New Approach to Learning" metu sukurtą metodinį leidinį https://learningdebate.eu/

Susitikimo metu ne tik teoriškai supažindinome, kas yra debatai, kokios debatavimo technikos, bet ir išbandėme debatuoti gyvai, mokytojos Valentinos Zapolskienės paruošta debatų tema „Muzikos piratavimas internete yra priimtinas, nes muzika turėtų būti prieinama visiems“. Mokėmės viešojo kalbėjimo pagrindų, WSDC (World Schools Debating Championships) formato struktūros bei taisyklių, debatų temos pasirinkimo, informacijos rinkimo, argumentų formavimo, debatų strategijos, paneigimo/pasipriešinimo, debatų vertinimo.  Sekėsi puikiai.

Tikime, kad besikuriantis Klaipėdos Vydūno gimnazijos debatų klubas noriai naudosis debatų leidiniu ir kitais mokslo metais atvyks į Molėtų gimnaziją, kur surengsime bendrus debatus. Po susitikimo tęsėme programą „Kūrybinėje debatų stovykloje“, kur dvi dienas, tobulinome viešąjį kalbėjimą, kritinį mąstymą bei išbandėme įvairias debatavimo technikas.

Projekto koordinatorė Rūta Vekerotienė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą. Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.