^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

„Susipažink su Vilniaus televizijos bokštu“

Mes, Ia klasė, birželio 10 dieną, pasinaudodami kultūros paso teikiamomis galimybėmis, dalyvavome edukacinėje išvykoje  „Susipažink su Vilniaus televizijos bokštu“. Išgirdome daug įdomių faktų apie TV bokštą ir jo statybas, klausėmės pasakojimų apie 1991 metų sausio 13 d. įvykius prie bokšto ir apie tai, kuo ši įsimintina Lietuvos žmonėms vieta šiomis dienomis traukia lankytojus.

Komandinio darbo įgūdžius patobulinome pasinaudodami žaidimų erdvės „Lazerių poligonas“ teikiamomis galimybėmis.

Susidomėjome televizijos ypatumais, taigi kitais mokslo metais planuojame aplankyti S. Konarskio gatvėje įsikūrusį radijo ir TV studijos muziejų.

 

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.