^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Grupės bendruomeniškumo kūrimas

Molėtų vaikų ir jaunimo pilietinio ir tautinio ugdymo klubas „Mes – gimnazistai“ dalyvavo rajono savivaldybės jaunimo iniciatyvų projektų konkurse. Projektas „Jaunimo grupės bendruomenės kūrimas“, kurio tikslas - stiprinti grupės emocinę ir psichinę sveikatą, laimėjo finansavimą.

Projekto dalyviai išklausė psichologo Evaldo Karmazos seminarą apie grupės bendruomenės kūrimą. Lektorius kalbėjo apie empatijos ugdymą, savęs pažinimą ir savivertės stiprinimą, atsakomybę už savo elgesį, būtinybę kalbėti apie problemas ir jas spręsti, bendrų tikslų ir vienybės kūrimą. Tikimasi, kad įdomiame užsiėmime įgytų žinių ir gebėjimų dėka gerės grupės mikroklimatas.

Jolanta Liubeckaitė

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.