Naujienos

Projektas „Nepamiršk parašiuto“ startavo azartiškomis Protų kovomis

Molėtų gimnazija dalyvauja jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo „Sodros“ projekte „Nepamiršk parašiuto“, kurio   tikslas – ugdyti jaunimo pilietiškumą, socialinę atsakomybę ir socialinį solidarumą, perteikti moksleiviams informaciją apie socialinio draudimo sistemą Lietuvoje, jos naudą, „Sodros“ veiklą.

Tam, kad projektas moksleiviams būtų ne tik naudingas, bet ir smagus, įdomus, dalyviai pakviesti  protų kovų su Robertu Petrausku Gimnazijų lygos čempionatui „Nepamiršk parašiuto 2018/2019“. Protų kovų Gimnazijų lygos sezoną „Nepamiršk parašiuto“ organizuoja UAB „Protų kovos“ ir „Sodra“.

 Lapkričio 22 d. Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko I-asis čempionato turas, į kurį susirinko 21 komanda iš Utenos regiono gimnazijų.

Molėtų gimnazijos komandą atstovavo Gabija Aleksiejūnaitė, Augustė Dragūnaitė, Arūnė Putnaitė, Agnė Žvinytė (IIIa kl. mokinės), Ugnė Berdiajevaitė ir Gabrielė Drublionytė (IIIb kl. mokinės) ir Laura Lasytė, IIIc kl. mokinė. Nors maksimalaus taškų skaičiaus nesurinkome, tačiau grįžome pagauti azarto toliau kovoti, tikėdamiesi, kad II ture, kuris vyks gruodžio 20 dieną, seksis geriau, nes „Čia žaidžia geriausi iš geriausių!“ (Gimnazijų lygos šūkis).

Valerija Mateikienė, projekto Molėtų gimnazijoje koordinatorė