^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Netradicinė istorijos pamoka

Netradicinės pamokos gimnazijoje yra populiarios. Dažnai galvojame apie tokių pamokų organizavimą, kai norime sudominti mokinius, sukurti neformaliąją aplinką. Visada įtaigesnė yra ta pamoka, kurioje esi ne tik ,,žiūrovas“, bet ir ,,vartotojas“ to, kas rodoma, kas pasakojama.

Gruodžio 23 d. vyko netradicinė istorijos pamoka. Ją vedė Seimo narys Paulius Saudargas, jo  padėjėja-sekretorė  Goda Karazijaitė. Buvo pristatyta knyga ir trumpametražis dokumentinis filmas „Gulago partizanai“. Tai 1953 – 1955 metų didžiausias ir kruviniausiai numalšintas politinių kalinių sukilimas Norilsko, Vorkutos, Kengyro lageriuose. Filmo peržiūra ir knygos pristatymas padėjo geriau suprasti to meto kovą su sovietiniais okupantais. Tai liudija organizuota trumpa viktorina. Gimnazistai teisingai atsakinėjo į pateiktus klausimus. Už teisingus atsakymus – knyga „Gulago partizanai“. Šią knygą turėtų perskaityti kiekvienas, kuriam įdomi XX a. Lietuvos istorija. Nesupratę pokario partizanų kovų, mes nesuprasime savęs.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė

Nuotraukos bibliotekininkės Vidos Juknevičienės

Copyright © 2020. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.