^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Edukacinė išvyka į Kauną

Gegužės 24 dieną IIc ir IIb klasių gimnazistai vykome į edukacinę išvyką Kaune. Anatomijos instituto muziejaus, kuris veikia jau beveik 100 metų, vedėja Vega papasakojo apie eksponatus, jų atsiradimą muziejuje, supažindino su normalios ir patologinės žmogaus anatomijos, embriologijos, įgimtų anomalijų ir kt. preparatais. Muziejus skirtas medicinos mokslų studentų savarankiškoms studijoms, studentų egzaminavimui bei testavimui ir ekskursijoms.

Išėję iš muziejaus su įvairiais įspūdžiais, vykome į Mazebrain- užduočių labirintą. Čia mūsų laukė logikos reikalaujantys veiksmai, „pagardinti“ siaubo elementais, kur buvo labai svarbi taktika, komandinis darbas - pasakiškas jausmas, viskas labai smagu.

Po dar kitokios patirties užduočių labirinte,  vykome į  Kauno IX forto muziejų, kuriame dalyvavome edukacijoje pagal Kultūros pasą „1005B: Pabėgimas“. Tai Holokausto istoriją aprėpiantis edukacinis užsiėmimas, kuriame susipažinome su Kauno IX forte vykdytais masinių žudynių veiksmais nacių okupacijos laikotarpiu. Gidas Paulius papasakojo, ką reiškė anuomet slapta Operacija 1005 ir jos pagrindu forte veikusi Įmonė 1005B,  pristatė kalinių – lavonų degintojų darbą, patirtį ir įvykdytą pabėgimo planą, kurį savitai atkartoti turėjome galimybę kiekvienas edukacijos dalyvis.

Grįžome iš išvykos ne tik kupini įvairių įspūdžių, patirties, emocijų, bet ir  praturtinę savo žinias. Už puikią išvyką dėkojame klasės vadovei Valerijai ir kartu mus lydėjusiai bibliotekininkei Vidai.

                                                                                       IIc klasė

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.