^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Gimnazistai mokėsi pilietiškumo ir gynybos įgūdžių

Molėtų gimnazijos pirmokai dalyvauja  Lietuvos  šaulių sąjungos pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kurso programoje.  Tris dienas vykstančiuose užsiėmimuose šauliai organizavo teorines ir praktines veiklas.

Mokiniai sužinojo apie piliečių vaidmenį valstybės gynyboje. Išgyvenimo pagrindų užsiėmimuose kalbėta apie higieną ir maitinimąsi lauko sąlygomis, sauso davinio sudėtį ir paruošimą, palapinių statymo būdus ir jų pasistatymą, aptarti laužavietėms keliami saugumo reikalavimai, mokytasi įkurti laužą su ugnies skeltuvu, sužinota, kokie yra mazgų tipai, jų paskirtis, mokytasi užrišti pagrindinius mazgus, išsiaiškinta, kokia yra išgyvenimo paketo sudėtis. Užsiėmimų metu išklausytos saugaus elgesio taisyklės šaudant, susipažinta su ginklu, aptarti taiklaus šaudymo principai, mokytasi šaudyti pneumatiniu ginklu - padėtis „gulint“. Nagrinėjant temą „Bendroji sauga“, aptarta ekstremalių situacijų ABC. Šauliai mokė suteikti pirmąją medicinos pagalbą. Paskutinę mokymų dieną mokiniai žinias ir įgūdžius įtvirtino žygio metu.

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.