^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Ateities inžinerijos 7 sezono Pavasario sesijos projektinių darbų pristatymas

Gegužės 22 dieną trys Molėtų gimnazijos mokinių komandos su mokytojomis Ramute, Valerija ir Rita dalyvavo Ateities inžinerijos 7 sezono Pavasario sesijos projektinių darbų pristatyme. Verta paminėti, jog VILNIUS TECH nuotolinio ugdymo platforma „Ateities inžinerija" yra skirta 7-12 klasių mokiniams padėti praktiškai ugdyti(s) savo inovacinius gebėjimus, apimančius kūrybingumo, STEAM dalykų, šiuolaikinių technologijų ir antreprenerystės kompetencijas.

Mūsų komandos pristatė savo projektus „Gaminio modeliavimas“, „Verslo plano rengimas Canva metodu“ ir „Virtualios realybės technologijos“. Gaminio modeliavimo tematika Gabrielė, Paulina ir Agneta pristatė savo sukurtą šviečiantį telefono dėkliuką, verslo bendrovė „Nešanti“ pristatė verslo planą siūti maišelius iš jau panaudotų medžiagų (užuolaidų ir baldų apmušalų), naudojant saulės baterijų pagamintą elektrą. Justinas, Dominykas, Vitalijus, Žygimantas ir Neimantas Virtualios realybės technologijų tematika pristatė savo sukurtą „Harvesters“ - žaidimą apie žemės ūkį virtualios realybės erdvėje. Žaidimas skirtas Meta Quest 3 akiniams. Kol mokinių darbus vertino Vilnius Tech vertintojų komisija, mokytojai klausė pranešimą tema „Inžinerijos stiprinimas STEAM ekosistemoje: priemonių įveiklinimas ir pagalba mokytojams“ ir dalyvavo viešoje ekspertų diskusijoje tema „Inžinerijos stiprinimas STEAM ekosistemoje: priemonių įveiklinimas ir pagalba mokytojams“.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.