^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Paskaita „Kaip mes čia atsiradome, iš ko mes sudaryti ir kaip visa tai išsiaiškinti“

Šiandien grupė mokinių su fizikos mokytoja Vilija Dubauskiene Lietuvos etnokosmologijos muziejuje dalyvavo susitikime su Vilniaus ir Mančesterio universitetų dėstytoju dr. Mindaugu Šarpiu. Susitikimo tema „Kaip mes čia atsiradome, iš ko mes sudaryti ir kaip visa tai išsiaiškinti“. Dr. Mindaugas Šarpis priklauso Lietuvos LHCb grupei, dirba su CERN organizacija.

Dalyvavusieji susitikime turėjo galimybę virtualiai pažvelgti į Visatos tolius bei didybę, o vėliau gilintis į kiekvieno kūno mažiausias daleles. Buvo įdomu ir naudinga, nes kaip parfrazavęs A. Einšteiną sakė lektorius, kam būtų reikalingas mokslas, jeigu apie jį negalėtume papasakoti paprastai ir suprantamai.

Labai džiaugiamės bendradarbiavimu su Etnokosmologijos muziejumi ir nuolatiniu jo direktoriaus Lino Šmigelsko dėmesiu.

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.