^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Išsiskyrėme, bet neilgam

Molėtų gimnazijos Id klasės mokinių komanda šiais mokslo metais dalyvavo tarptautiniame projekte „Twinschools“ (Mokyklos – dvynės), skirtame Ukrainos ir Lietuvos mokykloms „susigiminiuoti“, suartinti Lietuvos ir Ukrainos kultūras, supažindinti mokinius su skirtingomis tradicijomis, papročiais, gyvenimo būdu, iškylančiais sunkumais pasaulyje, skatinti ieškoti ir atrasti kultūrinių panašumų, problemų sprendimo būdų, kurti paramos tinklą ir užmegzti draugystę bei ryšius.

Mūsų mokykla-dvynė Ukrainoje - Ternopilio sustiprintų užsienio kalbų mokykla. Kas mėnesį virtualiu būdu susitikdavome su savo bendraamžiais iš Ukrainos. Susitikimų metu mokyklos viena kitai pristatė savo tradicijas, papročius, gyvenimo būdą, mėgstamus užsiėmimus ir  hobius,  kalbėdavomės apie savo šalies istoriją, kultūrą, kylančias pasaulines problemas ir kt. Džiaugiamės, kad mums pasisekė užmegzti draugystę.

„Twinschools“ mokyklų tinklas plečiasi. Prie jo jungiasi mokyklos iš Bulgarijos, Estijos, Suomijos, Latvijos, Moldovos, Indijos, Naujosios Zelandijos, Kanados. Kitais mokslo metais ne tik tęsime draugystę su Ukrainos Ternopilio sustiprintų užsienio kalbų mokykla, bet pareiškėme norą užmegzti ryšį ir su mokykla iš Naujosios Zelandijos, o rugsėjį tikimės sulaukti gyvo susitikimo su mokiniais iš Indijos.

O dabar savo draugams iš Ukrainos ir visiems linkime taikos, saulėtos, pilnos įspūdžių vasaros ir iki pasimatymo rugsėjį.

                                           Id klasės „Twinschools“ komanda ir klasės vadovė Valerija

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.