^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Naujas „Erasmus+“ mokyklų mainų partnerysčių projektas gimnazijoje

Molėtų gimnazija įgyvendina dar vieną 2018 m. finansuotą  programos „Erasmus+“ bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerysčių projektą Security in ICT“.

Mokyklų mainų partnerystėmis vykdomas mokyklų tarptautinis bendradarbiavimas, mokymo ir mokymosi veiklos mokiniams ir mokyklos darbuotojams, suteikiamos sąlygos mokytojų dalijimuisi informacija ir patirtimi, profesiniam tobulėjimui, mokinių bendravimui ir bendradarbiavimui su bendraamžiais iš kitų šalių užsienio šalių mokyklose. Mokyklų mainų partnerysčių projektai orientuoti į mokinių ir mokyklos darbuotojų grupių mobilumą. Šiais metais mokyklų mainų partnerysčių projektams buvo planuojama skirti apie 2 700 000 EUR, tačiau gavus papildomą 2 500 000 EUR biudžetą iš viso finansuoti 196 Lietuvos mokyklų koordinuojami (22) ir mokyklų partnerių partnerysčių projektai (174) už daugiau dvigubai didesnę sumą.

Molėtų gimnazija, kaip partnerė, kartu su Čekijos, Ispanijos, Portugalijos bei Slovakijos komandomis dalyvauja dviejų metų trukmės projekte. Jau vyksta bendradarbiavimas su projekto koordinatoriais čekais, planuojamos vietos veiklos. Vienoje iš veiklų - Kibernetinio saugumo savaitė“- dalyvavo gimnazijos II-IV klasių mokiniai, atlikdami privatumo bei duomenų apsaugai skirtus testus, užduotį „Mokėjimo kortelės numerio saugumas“, dalyvaudami pokalbyje Asmens duomenų apsauga, saugus elgesys internete“, ES organizacijų paruošta informacija kovai su sukčiavimu internete buvo pateikta ir mokinių tėvams. Šiuo metu vyksta pasiruošiamieji darbai projekto tarptautiniam susitikimui lapkričio 25-29 dienomis Čekijoje.

Mokytoja Rita Kavaliauskaitė, projekto Security in ICTkoordinatorė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.