^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Ateik ir keisk Molėtų kraštą

Lapkričio 16 d. Molėtų r. savivaldybė organizavo Veiksmo dieną „Ateik ir keisk Molėtų kraštą“, kurioje dalyvavo rajono gimnazijų I-IV klasių ir pagrindinių mokyklų 9-10 klasių mokiniai. Ruošiantis Veiksmo dienai gimnazijos mokinių savivalda susipažino su Molėtų r. savivaldybės tarybos ir mero įgaliojimais, tarybos veiklos reglamentu, komitetais.

Išrinkome  9 atstovus į Molėtų r. savivaldybės tarybą, pasiskirstėme kas į kokius komitetus eis, taip pat kandidatą į merus. Visi vieningai pritarė Sofijos Bronikaitės, IIc kl. mokinės kandidatūrai į merus. Sofija parengė rinkiminę programą, kurioje akcentavo bendruomenių aktyvumo skatinimą, apleistų, nenaudojamų pastatų, kaip buvusių vaikų globos namų šalia gimnazijos, buvusio mokyklų bendrabučio „prikėlimą gyvenimui“, savanorių judėjimo stiprinimą, taip keliant bendruomeniškumo lygį. Galbūt šitai labiau paskatintų jaunimą įsitraukti į mūsų visuomenei naudingas veiklas, dalyvauti molėtiškių inicijuojamuose projektuose, prisijungti prie jau esamų organizacijų ar įkurti tas, kurių dar neturime, nes šiuo metu veiklumo iš jaunimo pusės sulaukiame nedaug.

Mero rinkimai vyko iš 6 kandidatų. Po pretendentų programų pristatymo, balsavimo būdu išrinktas meras. Džiaugiamės, kad didele balsų persvara nugalėjo mūsų gimnazijos pretendentė Sofija Bronikaitė, kurios programa ir idėjos visiems labiausiai patiko. Po to vyko darbas komitetuose. Po komitetų idėjų pristatymo, balsavimo būdu rinkta idėja, kuri atrodė pati aktualiausia ir įgyvendinama. Taigi laimėjo sveikatos apsaugos ir socialinės rūpybos komiteto idėja: Savanorystė ligoninėje.

Ši diena mokiniams, pasak jų, buvo labai naudinga, kadangi atnešė naujų patirčių, supratimo apie rajono politikų darbą, sprendimų priėmimą ir įgyvendinimą.

Mokytoja Valerija Mateikienė

 

Copyright © 2021. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.