^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Dalyvavome Maisto banko renginio „Pasidalink“ filmavime

Lapkričio 18 dieną grupelė gimnazistų savanorių, lydimi mokytojų Vidos ir Jūratės, skubėjo į Vilnių. Tą vakarą vyko tradicinio Maisto banko renginio „Pasidalink“ filmavimas ir tiesioginė transliacija. Daugiau nei tūkstantis iš visos Lietuvos atvykusių savanorių tris su puse valandos aktyviai dalyvavo renginyje, kurį papuošė bene garsiausi šalies atlikėjai. O kaip smagu buvo matyti, kad aukojama televizijos žiūrovų eurų suma didėjo kiekvieną sekundę.

Renginio finalo metu ekrane pasirodė įspūdingas skaičius – paaukota daugiau nei 200 tūkstančių eurų!

Grįžome truputį pavargę, bet kupini gerų emocijų.

Juk dalintis ir padėti nepasiturintiems yra taip gera ir jautru!

Jūratė Lapašauskė

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.