^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Prabėgo gerumo pilna savaitė

Lapkričio 13-17 dienomis gimnazijoje vyko ,,Gerumo savaitė". Jos tikslas - pamatyti, išgirsti šalia esantį, susitelkti bendrystei. Savaitę pradėjo apkabinimų pirmadienis - juk prisilietimas praskaidrina net ir tamsiausią dieną. Antradienį nuo pat ankstaus ryto visus atėjusius sutiko mokinių tarybos atstovės su skrybėle rankose, iš kurios kiekvienas išsitraukė po vardą ir visą dieną buvo to žmogaus "angelas sargas" - siuntė palinkėjimus bei gražius žodžius. Savaitę tęsėme rinkdami pinigėlius, kurie keliaus iš rankos tiesiai į letenėlę ,,Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugijos" gyvūnų globos namuose gyvenantiems gyvūnėliams. Ketvirtadienį tradiciškai minėjome tolerancijos dieną, o šią savaitę užbaigėme su šypsenomis veiduose ir širdyse, nes penktadienis buvo diena, kai atsiskaitymai buvo lengvesni, o visą savaitę skambėjusi muzika telkė bendrystei ir suteikė daug gerų emocijų.
 
Vesta Petrauskaitė
Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.