^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Tolerancijos dienos minėjimas Vyriausybės rūmuose

Šiemet sukanka 20 metų nuo Tarptautinės tolerancijos dienos (lapkričio 16 d.) minėjimo Lietuvoje pradžios. Tarptautinės komisijos iniciatyvas palaiko daugelis Lietuvoje esančių Tolerancijos ugdymo centrų, tarp jų ir Molėtų gimnazija, puoselėjanti istorinę atmintį ir tolerancijos ugdymo tradicijas. Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriato kvietimu, lapkričio 15 d., gimnazijos direktorė R. Guobienė ir istorijos mokytoja V. Petrauskienė dalyvavo Tarptautinės tolerancijos  dienos minėjime LR Vyriausybės rūmuose.

Plačiau apie renginį skaitykite čia: https://lrv.lt/lt/naujienos/premjere-pasveikino-veiklos-20-meti-mininciu-tolerancijos-ugdymo-centru-atstovus?fbclid=IwAR2EIJ77sbkKStMUIpSzVhJDyF3Ja4LzMyeb0UUUAbpJwuOK0HFfT2wiVhM

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.