^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

TRUMPAS KINAS. KASDIENIAI SUSIDŪRIMAI

Lapkričio 8 dieną Molėtų gimnazijoje vyko lietuviškų trumpametražių filmų programa „Trumpas kinas. Kasdieniai susidūrimai” – tai 4 trumpieji filmai, pasakojantys Lietuvos ir visos Europos jaunimui aktualias temas, skatinančias atvirą pokalbį socialinėmis temomis. Šiuolaikinis jaunimas kviečiamas pasinerti į ironijos, romantiškų jausmų ir nostalgijos kupinus gyvenimus.

Keturiose istorijose apstu komiškos ir sukrečiančios realybės atspindžių, artumo paieškų, kasdienių pralaimėjimų. Čia keliami klausimai, kodėl taip sunku mylėti, ko (ne)vertos asmeninės svajonės bei kas padeda jaunam ir nuo pasaulio neteisybės kenčiančiam jaunuoliui augti ir tikėti. Lietuviškų trumpametražių filmų programa „Trumpas kinas. Kasdieniai susidūrimai” siekiama ne tik populiarinti lietuvišką kiną ir pristatyti lietuvių kūrėjų darbus, bet ir skatinti mokinių kritinį mąstymą, kultūrinių, socialinių ir emocinių patirčių įvairovę bei įdomias diskusijas aktualiomis filmų temomis. Gimnazistai turėjo puikią galimybę per savo patirties prizmę įvertinti matytas situacijas. Tad laikas su lietuvišku kinu tikrai neprailgo.

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.