^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Pokštas arba saldainis?

Pokštas arba saldainis? Pokštas!! Rudenišką spalio 27-osios penktadienį gimnazijos koridoriuose vaikštinėjo kiek bauginančios būtybės, nes diena buvo neeilinė – šventėm Heloviną.  Sakysite, oi, tos svečių šalių tradicijos, taip taip, sutinkam, nuomonių šia tema yra visokių, bet, sutikit, jeigu idėja suburia, uždega ir nepalieka abejingų – tai ir yra pats geriausias rezultatas.

Tikrai ne blogio jėgos tą dieną buvo okupavusios gimnaziją, o džiaugsmas vienas kitą matyti kitame amplua.  Tad pokštas pavyko! Vakarop gimnazijos mokinių taryba sukvietė visus žiūrėti filmo „Helovinas“. Sulaukėme ne tik gausaus būrio gimnazistų, bet ir gimnaziją jau baigusių mokinių. Lauksime visų ir kituose renginiuose!

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.