^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Posėdžiavo gimnazistų tėvai

Spalio 25 dieną gimnazijoje įvyko gimnazistų tėvų komiteto pasėdis. Gimnazijos direktorė kvietė komitetą konstruktyviam dialogui kartu sprendžiant problemas, keliant iniciatyvas, prisidedant prie gimnazijos gyvenimo.

Aptartos praėjusių mokslo metų veiklos: dalyvauta gimnazijos erdvių bendrakūroje, renginiuose, sportinėse varžybose, ekskursijose, parodose, paskaitose, gamtosauginėse akcijose, prisidėta prie mokomųjų bendrovių veiklos, gimnazijos rėmimo. Komiteto nariai įvardino gimnazijos stiprybes, siūlė, ką reikėtų tobulinti, kokias problemas spręsti, kaip patys galėtų prisidėti mokinių mokomųjų bendrovių veiklose, dalyvaujant iniciatyvoje „Šok į tėvų klumpes“, atliekant socialines-pilietines veiklas.

Mokyklą ir šeimą jungia tas pats siekis – ugdyti asmenybę, todėl labai prasminga, pasitelkiant patirtis, įgūdžius, veikti kartu.

Direktorė R. Guobienė

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.