^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

SEB ambasadorių programoje

Šiandienos gyvenime labai svarbu stiprinti mokinių finansinio raštingumo žinias, kad jie taptų stipriais ir ambicingais šalies ateities kūrėjais. Tuo tikslu SEB bankas pakvietė 9-12 klasių mokinius dalyvauti SEB ambasadorių programoje. Džiugu, kad Molėtų gimnazijos trys pirmaklasiai Adas, Benjaminas ir Kristupas, besidomintys finansais, investavimu ir verslu, dalyvavo atrankoje ir pateko į programą. Programos dalyviai galės ne tik mokytis, bet ir mokyti. Pirmiausia mokiniai dalyvaus mokymuose ir dirbtuvėse, kuriuose sužinos apie banką, socialinius tinklus, viešąjį kalbėjimą, asmeninius finansus, verslumą. taupymą ir investavimą, saugumą internete.  Po šių paskaitų mokiniai galės pasidalinti su bendraklasiais ir kitų klasių mokiniais įgytomis žiniomis.

Programos dalyviai bent kartą per mėnesį susitiks su asmeniniais mentoriais – SEB banko darbuotojais – kurie jiems padės ne tik pasiruošti paskaitoms mokykloje, bet ir atsakys į  klausimus karjeros ir kitomis temomis.

Tikime, kad Adas, Benjaminas ir Kristupas taps puikiais finansinio raštingumo ambasadoriais. Nekantriai laukiame SEB ambasadorių programos moksleiviams atidarymo renginio, kuris vyks lapkričio 10 d. Vilniuje, SEB banke.

                                                                                       Mokytoja Valerija Mateikienė

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.