^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Vyko dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projektų pristatymas ir balsavimas

Spalio 20 dieną Molėtų gimnazijoje vyko dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projektų pristatymas ir balsavimas. Dalyvaujamasis biudžetas – tai būdas, kai kartu su bendruomenės nariais sprendžiama, kaip kuo efektyviau panaudoti mokyklos lėšas, kurias skiria Molėtų rajono savivaldybė Molėtų gimnazijos mokinių reikmėms. 2022 m. savivaldybė skyrė 500 eurų, už šias lėšas buvo įrengta mokinių poilsio ir bendradarbystės erdvė antrame aukšte.

Šiais metais skiriama 1000 eurų. Patys moksleiviai siūlo idėjas ir balsuodami renka labiausiai patikusias. Šiemet gimnazistai pristatė penkias iniciatyvų projektų idėjas: technologijų kabineto atnaujinimas, mėtomas mikrofonas „CATCHBOX“ šiuolaikinei pamokai, kaukių pano „Visi jausmai geri“, trys dideli veidrodžiai persirengimo kambariuose ir scenografijos elementai aktų salei. Kiekvienas dalyvaujantis pristatyme mokinys galėjo pasirinkti tris labiausiai patikusias idėjas. Daugiausia mokinių balsų (57%) surinko pasiūlymas dėl technologijų kabineto įrangos atnaujinimo. Džiaugiamės savivaldybės suteikta galimybe realizuoti idėjas, na, ir laukiame technologijų kabineto atnaujinimo.

 

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.