^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Praūžė Pirmokų krikštynos

Spalio 20 dieną nuo pat ryto jautėsi neramios Molėtų gimnazijos pirmokų nuotaikos ir savimi pasitikinčių, drąsių, kūrybingų antrokų šurmulys. O kaip gi ne, jei ruoštasi pirmokų krikštynoms, užduočių stotelėms, programai aktų salėje. Ir štai po penkių pamokų koridoriuose pasigirdo „budelių“ šūksniai, pranešantys, kad „Pirmokai, ruoškitės“.

Pirmokų klasėse laukė nebe tie mokykline uniforma pasipuošę gimnazistai, bet riteriai, bajorai, valstiečiai ir dvasininkai (mat krikštynų tema - „Luomai“). Krikštynų metu pirmokai susidūrė su neįprastais iššūkiais. Tikrai nebuvo lengva, bet  lietuvių liaudies patarlė sako: „Mokslo vaisiai saldūs, o....“ kelias tų vaisių prisiskinti juk ir nebūna lengvas. Linksmai ir triukšmingai įveikę užduočių stoteles, visi sugužėjo į aktų salę, kur laukė ne tik luomų pasirodymai, bet ir užduotis pirmokų klasių vadovėms, pirmokų priesaika  bei antrokų pasirodymas. Šventės pabaigoje, nugalėjus draugystei, pirmokai pasveikinti tapę tikrais gimnazistais. Jiems buvo įteikti „Kompetencijų aplankai“ ir palinkėta visus ketverius metus gerai mokytis, aktyviai dalyvauti gimnazijos gyvenime  ir kiekvieną įgytą kompetenciją  įrašyti aplanke.

                                                                 Antrokų vardu Gabrielė Nariūnaitė

Regvitos Okunevaitės nuotraukos

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.