^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Paskaita apie kinematografiją

Ar žinote, kada Molėtuose buvo atidarytas kino teatras? Pasirodo, 1918 m. sausio 20 dieną įsteigtas kinematografas. Spalio 18 dieną Ia ir IIb klasių mokiniai per penktą-šeštą pamokas sužinojo tai ir dar daugiau apie kinematografiją ir jos raidą. Kartu su mokytojomis Ona ir Ramute mokiniai lankėsi Molėtų viešosios bibliotekos konferencijų salėje ir klausėsi paskaitos „Kinematografas, kino teatrai ir kino kronikos. Molėtai ir aplinkiniai miestai bei miesteliai iki Pirmojo pasaulinio karo pradžios“. Paskaitą skaitė Lietuvių literatūros ir meno archyvo direktorius Juozapas Blažiūnas.
 
Renginio dalyviai stebėjosi užfiksuotas vaizdais, bandė atpažinti vietas. Į gimnaziją visi grįžo gerai nusiteikę ir pasisėmę naujų žinių.
Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.