^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Vėl naujas baltas lapas

Kiekvieni nauji mokslo metai – tarsi naujas baltas lapas, kurį sugrįžtame atversti ir rašyti visi kartu. Šį rugsėjį  346 gimnazistai ir 38 pedagogai pasiruošę įrašyti savo pasiekimus, viltis ir planus, savo šypsenas ir džiaugsmus. Pirmąjį savo lapą, pilną naujų įspūdžių, rašė gausus būrys pirmokų – net 110. Labai susikaupę ir pasverdami kiekvieną žodį, savo svajones ir lūkesčius rašys 74 abiturientai, rašys ir kiekvienas gimnazistas, nebijodamas klysti ir iš klaidų mokytis. Mokytojai rašys apie norą dalintis savo žiniomis, atradimais, apie troškimą kiekvieną dieną matyti smalsumu degančias akis ir didelį norą auginti.

Palinkėta didelės sėkmės naują baltą lapą verčiančiai  lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Agnei Audėjienei. Sėkmės linkime ir prancūzų kalbos mokytojai Ritai Auškalnytei. Susirinkusius į Mokslo ir žinių šventę sveikino gimnazijos direktorė Rima Guobienė, rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Žvinys, tėvų komiteto pirmininkas  Mindaugas Kildišius, mokinių tarybos pirmininkė Viltė Audėjūtė, abiturientai, trečiokai.  Socialinė pedagogė Jolanta Liubeckaitė paskelbė praeitų mokslo metų Klasių konkurso nugalėtojus. Šio konkurso nugalėtojai  bei respublikinių konkursų laimėtojai. 9-10 balų baigusieji mokslo metus, bus paskatinti pažintinėmis ekskursijomis. Klasių konkurso  rėmėjas – buvęs gimnazijos mokinys Arūnas Gečiauskas. Sportiškiausia klase tapo Id klasė. Jai buvusio gimnazisto Giedriaus Žundos įteigtą pereinamąją taurę įteikė fizinio ugdymo mokytojas Ramūnas Knezys. Ši klasė irgi vyks į pažintinę ekskursiją.  Po šventės gimnazistai skubėjo į pirmąją pamoką, vėliau –  į būrelių pristatymus.                

Rimutė Guobienė ir Jolanta Liubeckaitė

Jolantos Liubeckaitės nuotraukos

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.