Laimėtos kelionės įspūdžiai

Viltautė Valeikaitė (Ic kl.), tapusi  Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis 2018“ vokiečių kalba  laureate, tapo ir rudens  kelionės (spalio mėnesį)  į Slovakijos Aukštuosius Tatrus bei Austrijos sostinę Vieną laimėtoja.

„Pirmą kartą pamačiau kalnus. Buvo tikras iššūkis kopti aukštyn. Nors pačios viršūnės nepasiekiau, vis tiek labai džiaugiuosi įveiktu atstumu. Nepakartojami kalnų vaizdai tiesiog užbūrė, nesijautė ir nuovargio. Šiltas saulėtas oras lydėjo visą kelionę. Vienoje aplankėm Šv. Stepono katedrą, įspūdingą Gamtos muziejų, Albertiną,  grožėjomės miesto panorama... Jeigu būtų buvę tik įmanoma, būčiau ten pasilikusi ilgiau. Kelionė man tikrai labai patiko. Šiemet taip pat  dalyvausiu šiame projekte ir  tikiuosi sėkmės vėl,“ –  dalinosi įspūdžiais mokinė.

Labai džiaugiamės pasiektu rezultatu ir linkime Viltautei tolimesnės  kūrybinės sėkmės.

Vokiečių kalbos mokytoja Valentina Zapolskienė