^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Pirmoji „Debating as a new Approach to Learning“ veiklų diena Slovėnijoje

Kovo 9 dieną „Erasmus+“ KA2 tarpmokyklinių partnerysčių projekto „Debating as a new Approach to Learning“ mokymo, mokymosi ir dėstymo veiklose Slovėnijoje (Limbuš mokykloje, Maribor mieste) susitiko Italijos, Ispanijos, Slovėnijos, Suomijos ir Lietuvos - Molėtų gimnazijos komandos. Visų laukė įtempta veiklų diena, kuri prasidėjo nuo komandų prisistatymų. Buvo pristatytos šalys, gimtieji miestai, mokyklos, tradicijos, gamta. Tada ir mokiniams, ir mokytojams vyko debatų mokymai, praktiniai užsiėmimai, žaidimai, refleksija. Po pietų pertraukos visi vykome į ekskursiją po Maribor miesto senamiestį, dalyvavome molio lipdymo edukacijoje, kurioje kiekvienas dalyvis sukūrė sau suvenyrą. Vėliau buvome pakviesti į šalies gilių vynuogininkystės tradicijų interaktyvų pristatymą. Dienos veiklas užbaigėme restorane, kuriame skanavome Slovėnijos nacionalinių patiekalų. Diena buvo labai turininga, pilna įspūdžių, naujos patirties ir smagaus bendravimo.
 
Mokytojos Danguolė ir Valentina
 
Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.
Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.