^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Naujienos

Viktorina „Ką žinai?“ apie Molėtus

Visada įdomiau mokytis kartu su draugais ir įvairiomis formomis. Antrokai po atostogų susirinko į kitokią istorijos pamoką. Vyko viktorina „Ką žinai?“ apie Molėtus. Renginį vedė istorijos mokytojos Skaidrina ir Virginija. Keturios komandos ir sirgaliai atliko įvairias užduotis: atpažinti muziejų, asmenybę, seniūniją, šaltinių nagrinėjimą ir kt. Šiai viktorinai turėjo atlikti ir namų darbus: pasiruošti pristatyti asmenybę bei papasakoti legendą ar padavimą. Sirgaliai taip pat aktyviai įsitraukė į viktoriną, nes galėjo pelnyti savo klasės komandai taškus.

Komisija, vadovaujama Molėtų gimnazijos pavaduotojos ugdymui Vilijos Dubauskienės, vertino klasių pristatymus, sirgalių kūrybinę užduotį ir jos pristatymą.

Antrokai džiaugėsi, kad buvo smagu pažinti savo kraštą, mokytis kitaip, atlikti kūrybines užduotis.

Viktorinoje nugalėjo draugystė, mokymasis kartu, pažinimas. Visos komandos buvo apdovanotos saldžiu prizu.

Skaidrina Laurinavičienė

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.