^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Lietuvių English (UK)

Naujienos

Išvyka į Utenos kolegijos laboratorijas

Šiuo metu Lietuvoje vyksta sparti alternatyvios energetikos taikymo raida. Tam pasitelkiama įvairios naujausios technologijos ir įranga. Džiugu, kad  galimybę ištirti įvairius saulės, vėjo minėtoje  srityje ypatumus, valdyti robotą, kuris perkelia „krovinius“ fizikos III klasės išplėstinio kurso ir besidomintiems šia sritimi antrų klasių gimnazistams vasario 10 d. mielai suteikė Utenos kolegija.

Mokiniai naudodamiesi Utenos kolegijos laboratorijos įranga vadovaujant dėstytojui doc. dr. Laimonui Kairiūkščiui  gilinosi į tyrimų metodologiją, alternatyviųjų energetinių resursų ypatumus (vėjo greitis, efektyvumas, apšvieta) bei šios  energijos gamybos technologinius aspektus.

Darbas laboratorijose buvo įdomus ir naudingas.

Dėkojame Utenos kolegijos Inžinerijos ir technologijų katedros vedėjai Gražinai Stasiulionienei ir Inžinerijos ir technologijų katedros docentui dr. Laimonui  Kairiūkščiui už suteiktą galimybę gimnazijos mokiniams dirbant kolegijos laboratorijose gilintis į alternatyvios energetikos teorinius pagrindus, tobulinti tyrimo įgūdžius: kelti konkrečius praktinius tikslus, klausimus, formuluoti hipotezes, planuoti stebėjimus, savarankiškai atlikti  eksperimentus naudodamiesi laboratorine įranga, apibendrinti gautus duomenis, įvertinti jų matavimo kokybę, tikslumą ir patikimumą, formuluoti pagrįstas išvadas.

Fizikos mokytoja Irena Jančionytė

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.