^Atgal į viršų

 

Molėtų gimnazija

Naujienos

Svečiuose - buvęs gimnazistas

Molėtų gimnazijoje lankėsi buvęs gimnazistas, fotografas – operatorius, dirbantis TV3 televizijoje Darius Janutis. Svečias mokiniams papasakojo, kaip kuria meninių nuotraukų apie Molėtus serijas („Naktis Molėtuose“, „Molėtai bunda“), parodė savo darbus, ypač įdomios dronu sukurtos fotografijos,  prisiminė darbą premjero S.Skvernelio komandoje, viešnagę Ukrainoje, Izraelyje, Japonijoje ir reportažinių nuotraukų kūrimą.  Po paskaitos svečias pasivaikščiojo po renovuotą gimnaziją, prisiminė mokyklinius metus, pabendravo su buvusiais mokytojais, apžiūrėjo gimnazistų fotoparodą.

Tikimės, kad šis susitikimas turės tęsinį – bus įgyvendintas bendras projektas.

Jolanta Liubeckaitė

Copyright © 2024. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.