^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Paroda „Laikas Vilniuje“

2023-ieji Lietuvoje paskelbti sostinės Vilniaus ir Gedimino laiškų metais. Lygiai prieš 700 metų laišką Europos miestų piliečiams kunigaikštis Gediminas baigė žodžiais: „In civitate nostra regia Vilna dicta…“. Tai buvo pirmasis Vilniaus paminėjimas.

Bibliotekoje  parengtoje parodoje „Laikas Vilniuje“ kviečiame susipažinti su šio gražaus miesto įprasminimu spaudiniuose. Bibliotekoje turime  vertingų leidinių, tyrinėjančių Vilniaus istoriją bei kultūrą. Siūlome pasižiūrėti dokumentinį filmą „700 Vilniaus metų. Kelionės laiku su prof. A.Bumblausku“.

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000249021/dokumentinis-filmas-700-vilniaus-metu-keliones-laiku-su-prof-a-bumblausku

Bibliotekininkė Vida

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.