Išvyka į Utenos STEAM centrą

Molėtų ŠPT kvietimu dalyvavome pažintinėje išvykoje į Utenos STEAM centrą. Ši įstaiga populiarina naujovišką požiūrį į mokymąsi. Gyvenimui mokiniai ruošiasi ne mokydamiesi matematikos, gamtos mokslų ar informatikos, o remdamiesi šių dalykų žiniomis sprendžia keliamas problemas. Tiek gyvenime, tiek karjeroje visiems yra reikalinga žinių visuma ir nagrinėdami klausimus mes “ištraukiame” tas, kurios padeda į juos atsakyti.

Taigi, nors STEAM centre yra atskiros biochemijos, astrofizikos, robotikos laboratorijos, visose jose skatinamas jaunų žmonių iniciatyvumas, žingeidumas, kūrybiškumas. Susipažinę su centro galimybėmis mokytojai padės šiuo įdomiu atradimų keliu žengti savo mokiniams. Gero vėjo jiems šiame kelyje.

V. Dubauskienė