^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Gimnazistų sėkmė „Žaliojoje olimpiadoje“

Molėtų gimnazijos komanda „Ekonova“ - Gustas, Miglė, Jokūbas, Viltė, Emilija ir Domilė (biologijos mokytoja ekspertė Regina) - dalyvavo Žaliosios olimpiados finaliniame renginyje Vilniaus TECH universitete.

Pakuočių tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“ ir aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ kasmet – šiemet jau šeštą kartą -  kviečia vyresnių klasių mokinius į „Žaliąją olimpiadą“. Konkurso tikslas -  ugdyti ekologinį sąmoningumą ir vertybines nuostatas, daugiausia dėmesio skiriant darnaus vystymosi, žiedinės ekonomikos, atsakingo vartojimo, atliekų tvarkymo ir perdirbimo temoms. „Žaliojoje olimpiadoje“ savo žinias pasitikrino trylika komandų iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų. Trys komandos buvo apdovanotos organizatorių ir partnerių įsteigtais prizais. Labai smagu, kad molėtiškiai puikiai pasirodė ir, nuo nugalėtojų atsilikę tik vienu tašku, laimėjo antrąją vietą. Komanda buvo apdovanota medaliais ir piniginiu – 300 eurų – prizu. Sveikiname gimnazistus ir jų mokytoją!

Jolanta Liubeckaitė

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.