^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Sėkmė Nacionaliniame aplinkosaugos egzamine

Lapkričio 18 dieną IVa klasės mokinė Miglė Sirevičiūtė dalyvavo Nacionalinio aplinkosaugos egzamino laureatų apdovanojimo ceremonijoje, vykusioje jaukioje Europos parko Edukacijos centro salėje. Kaip minėjo apdovanojimų ceremoniją vedusi ir egzamino rezultatus apžvelgusi Žaliosios politikos instituto direktoriaus pavaduotoja Ieva Budraitė, egzamine dalyvavo 11060 žmonių.

Į ceremoniją pakviesta 40, tie, kurių žinios apie aplinkos apsaugą iškėlė juos į geriausiųjų dešimtuką kiekvienoje iš keturių kategorijų - 7-9 kl. mokiniai; 10-12 kl. mokiniai; suaugusieji ir aplinkos apsaugos ekspertai. Apdovanojimus įteikė ir laimėtojus sveikino organizatorių atstovai - Aplinkos ministras Simonas Gentvilas, Nyderlandų Karalystės ambasadorius  Lietuvoje Jack Twiss Quarles van Ufford, Žaliosios politikos instituto direktorius Remigijus Lapinskas, Žaliojo taško atstovė, ekologė Vaida Griškevičienė. Miglė, laimėjusi savo grupėje septintą vietą, buvo apdovanota ne tik diplomu, bet ir specialiu prizu - „Auga” produkcijos rinkiniu ir Bill Gates audio knygą „Kaip išvengti klimato krizės”. Po oficialios dalies nugalėtojams buvo surengta pažintinė ekskursija Europos parke.   

Rima Nariūnaitė

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.