^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Žinosiu - neklysiu

Molėtų gimnazijoje lankėsi policijos pareigūnės Neringa Purlienė ir Virginija Šeikienė. Pareigūnės susitiko su I-II klasių gimnazistais ir kalbėjo apie nepilnamečių teisinę atsakomybę.

Viešnios su mokiniais aiškinosi, kokia yra svarbiausia žmogaus pareiga, kas yra atsakomybė, pristatė LR  administracinių nusižengimų ir LR baudžiamąjį kodeksus, LR vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros įstatymą, Kelių eismo taisykles. Gimnazistai sužinojo, kokie nepilnamečių teisės pažeidimai vyrauja Lietuvoje, kaip už juos baudžiama.

Susitikimas naudingas, nes mokiniai įgijo žinių, kurias galės panaudoti gyvenime. Pareigūnės susitikimo pabaigoje padovanojo atšvaitų, kad būtume saugūs kelyje.

Jolanta Liubeckaitė

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.