^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Miglė - Nacionalinio aplinkosaugos egzamino nugalėtoja

Žaliosios politikos institutas, Nyderlandų Karalystės ambasada ir LRT ir Aplinkos ministerija spalio 24-ąją, kai minima Tarptautinė klimato kaitos diena, pirmą kartą Lietuvoje organizavo Nacionalinį aplinkosaugos egzaminą, kurį galima buvo laikyti specialioje internetinėje platformoje. Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas – projektas, skirtas ne tik patikrinti savo aplinkosaugines žinias bei įgyti naujų klimato kaitos, žiedinės ekonomikos, rūšiavimo, energetikos bei gyvosios gamtos temomis, bet ir sudominti aplinkosaugos temomis platesnę visuomenės dalį.

Egzamino rengėjai kvietė pasitikrinti žinias  skirtingose kategorijose: moksleivių, suaugusiųjų ir aplinkosaugos sektoriaus ekspertų. Šiame egzamine dalyvavo ir Molėtų gimnazijos mokiniai. Labai smagu, kad viena iš laureačių tapo gimnazijos abiturientė Miglė Sirevičiūtė (biologijos mokytoja ekspertė Regina Mongirdienė). Ji 10-12 klasių mokinių kategorijoje pelnė 7 vietą. Miglė pakviesta dalyvauti apdovanojimų ceremonijoje, kuri vyks lapkričio 18 dieną Europos parko Edukacijos centre. Sveikiname nugalėtoją ir jos mokytoją, paskatinusią dalyvauti egzamine!

J. Liubeckaitė

 
Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.