^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Antroji IES ALFONSO XI (Alcalá la Real, Ispanija) mokytojo viešnagės diena

Antrąją viešnagės dieną Molėtų gimnazijoje IES ALFONSO XI (Alcalá la Real, Ispanija) matematikos mokytojas Jose Luis stebėjo lietuvių kalbos ir informacinių technologijų, matematikos, muzikos ir anglų kalbos, matematikos ir informacinių technologijų integruotas pamokas, aktyviai dalyvavo teatro pamokoje, lydimas gidų būrelio narių, susipažino su gimnazijos erdvėmis, Molėtų turizmo ir verslo informacijos centre žiūrėjo 3D edukacinę programą „Apie Molėtų kraštą“.
J. Liubeckaitė
Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.
Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.