^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Apsilankymas VU Matematikos ir informatikos fakultete

Spalio 12 dieną Molėtų gimnazijos mokiniai lankėsi  Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete. Gimnazistai aplankė vienintelį Lietuvoje Henriko Jasiūno vardo matematikų muziejų. Vėliau susitiko su VU Matematikos ir informatikos fakulteto strategijos ir bendrųjų reikalų prodekane doc. dr. Jurgita Markevičiūte. Prodekanė supažindino su fakulteto studijų programomis, atsakė į klausimus ir paneigė mitą, kad mokytis matematikos fakultete yra sunku, sudėtinga.

Mokiniai aplankė VU rūmų ansamblį, kurį sudaro trylika kiemelių su trylika pastatų, turinčių po kelis korpusus,  Šv. Jonų bažnyčią ir jos varpinę. Visus sužavėjo VU Filologijos fakulteto Aisčių menėje esanti Petro Repšio freska „Metų laikai“, kuri laikoma vienu įstabiausių XX a. lietuvių dailės kūrinių.

Labai tikėtina, kad dalis mokinių savo ateitį susies su VU.

                                                                         Matematikos mokytoja R. Andriukonienė

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.