^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Vasaros užduotis įvertinta puikiai

Pavasarį „Žaliosios olimpiados“ metu buvo pristatyti teoriniai gamtosauginių darbų projektai, kuriuos buvo galima įgyvendinti praktiškai. Iš 40 į pusfinalį patekusių komandų vasaros užduotį atliko tik 17. Visi pateikti projektai – labai skirtingi, todėl komisijai išrinkti geriausią buvo nelengva...

Dėl šios priežasties „Žaliosios odisėjos“ organizatorių komanda, įvertinusi visus pateiktus įgyvendintus praktinės užduoties projektus, papildomus balus, kurie bus pridėti prie pusfinalio, vyksiančio spalio 27 d.,  rezultatų, skiria nuotraukoje paminėtų mokyklų atstovams:

Kaip matote lentelėje, Molėtų gimnazijai skirta pirma vieta – už idėją ir jos įgyvendinimą.

Ačiū Gustui ir jo seneliui, Miglei, Viltei, Emilijai, Jokūbui, jo broliui Andriui bei „Biomotorų“ kolektyvui ir visiems Molėtų gimnazijos bendruomenės nariams, kurie neabejingi gamtosaugai. Aliejaus akcija tęsiasi: labai laukiam.
 
Šaunuoliai „Ekonova“! Sėkmės pusfinalyje.

Mokytoja R. Mongirdienė

 

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.