Dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvos pristatymas

Molėtų gimnazijos bendruomenė jau praeitais mokslo metais domėjosi dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvomis, kitų mokyklų patirtimi, o šiais mokslo metais pareiškėme norą dalyvauti Molėtų savivaldybės dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projekte, siekdami ugdyti mokinių verslumo įgūdžius, iniciatyvumą, aktyvų dalyvavimą sprendimų priėmimo procesuose.
Susiplanavome veiklas ir pradėjome veikti. Spalio 3 d. gimnazijos direktorė Rima Guobienė mokinių savivaldą supažindino su gimnazijos metiniu biudžetu ir Molėtų rajono savivaldybės mokinių Dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projektų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašu, aptarė veiklos planą. Jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Bačiulė supažindino antrokus su Molėtų rajono savivaldybės mokinių Dalyvaujamojo biudžeto ir organizavo idėjų dirbtuves. Kitą savaitę planuojami susitikimai su pirmokais.

Direktorė Rima