^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Tobulinome kvalifikaciją Palangos senojoje gimnazijoje

Grupė Molėtų gimnazijos pedagogų mokslo metus baigėme programos „Švietimo lyderystė mokymosi sėkmei“ edukacine išvyka „Praktinės lyderystės apraiškos Palangos senojoje gimnazijoje“. Palangos senosios gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Jolita Vaičiulienė supažindino su ugdymo įstaigos erdvėmis: kabinetais, biologijos laboratorija, sporto ir aktų salėmis, biblioteka ir joje įrengta tylos zona. Direktorius Leonas Šidlauskas  pasidžiaugė aukštais mokinių pasiekimais, projektine veikla, renovuota gimnazija. Pavaduotoja dalinosi gimnazijos sėkmėmis.

Dėkojame palangiškiams už nuoširdų priėmimą, geranorišką pasidalinimą darbo patirtimi.

Jolanta Liubeckaitė

Copyright © 2023. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.