^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

Paskutinis mokslo metų pedagogų tarybos posėdis

 

Molėtų gimnazijoje įvyko paskutinis išplėstinis šių mokslo metų pedagogų tarybos posėdis. Jo metu direktorės pavaduotoja ugdymui Vilija Dubauskienė pristatė 2021-2022 m. m. mokymosi rezultatų analizę. Psichologė Jūratė Laurinavičiūtė kalbėjo apie gimnazijos įsivertinimo rezultatus, apibendrino abiturientų anketas.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Genovaitė Marcinkėnienė aptarė praėjusių mokslo metų veiklas. Posėdžio metu metodinėse grupėse aptartos ateinančių mokslo metų veiklos gairės. Svarstyta etato (II „kišenės“) sandara. Istorijos mokytojos Skaidrina Laurinavičienė ir Virginija Petrauskienė, lituanistė Lina Urbanavičienė ir IT mokytoja Rita Glinskienė, muzikos mokytoja Rūta Vekerotienė ir geografė Rasa Čekuolienė trumpai pristatė įspūdžius iš kvalifikacijos kėlimo kursų ir saldžias lauktuves iš Liublino (Lenkijos), Romos (Italija) ir Malagos (Ispanija). Direktorė Rimutė Guobienė įteikė padėkos raštus mokytojoms, parengusioms mokinius konkursams.

Jolanta Liubeckaitė

 

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.