^Atgal į viršų

Molėtų gimnazija

Naujienos

EFEKT 2022

Molėtų gimnazijoje baigėsi pirmieji  Lietuvos Junior Achievement  (JA) projekto „Praktinis verslumo ugdymo programos įgyvendinimas Lietuvos mokyklose 9-12 klasių mokiniams“ mokslo metai. Gimnazijoje darbavosi 4 jaunosios mokinių bendrovės, kurios ne tik mokėsi verslo kūrimo teorijos, bet  praktiškai kūrė savo produktus, dalyvavo mugėse, mokėsi pildyti finansų knygą, daryti ataskaitas, skaičiuoti ne tik išlaidas, bet ir pelną, sumokėti pelno mokestį.

Birželio 21-22 dienomis, projekto koordinatorė V. Mateikienė dalyvavo mokytojų konferencijoje EFEKT 2022 Vilniuje, kurioje pasidžiaugta jaunųjų mokinių bendrovių veikla, padėkota mokytojams. Mokytojus sveikino LJA Valdybos pirmininkas V. Lašas, Švietimo, mokslo ir sporto ministrė J. Šiugždinienė, Lietuvos ekonomikos apžvalgą pateikė Lietuvos verslo konfederacijos viceprezidentas, VU dėstytojas  M. Dubnikovas, kaip žinios apie elgsenos ekonomiką skatina mus mąstyti kritiškiau kalbėjo SEB banko ekonomistas T. Povilauskas ir dar daug kitų naudingų paskaitų ir lektorių. Antrą konferencijos dieną klausėmės Vilniaus miesto pristatymo „Inovatyvūs sprendimai tvariai ateičiai“, lankėmės Vilniaus miesto savivaldybėje ir kitose Konstitucijos prospekto inovatyviose ir tvariose verslo centruose.

                                                                 Mokytoja V. Mateikienė

Copyright © 2022. Molėtų gimnazija  Rights Reserved.